Barbados

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Barbados

Īpašums pārdošanai Barbadosā

Barbadosa ir Austrumkarību sala un neatkarīga Sadraudzības valsts. Galvaspilsēta Bridžtauna ir jūras osta ar kolonijas laikmeta ēkām, kur ir arī Nidhe Izraēlas sinagoga, kas dibināta 1654. gadā. Salā ir arī tipiski septiņpadsmitā gadsimta plantācijas.

Tirgus pieauguma perspektīvas nākamo 12 mēnešu laikā šogad ir daudz un minimālas.

Divas lietas, kas jāņem vērā, būtu Lielbritānijas sterliņu mārciņas vērtība pret ASV dolāru un vietējā ekonomiskā izaugsme, kas ir krietni zem 2%.

Šā mēneša sākumā Centrālās bankas vadītājs Cleviston Haynes sniedza mazāk labvēlīgu ziņojumu par šā gada pirmo ceturksni, atzīmējot, ka ekonomika samazinājās par 0,7%, gaidot -0, 25% un 0,25% pieaugumu šogad.

Tā kā 2018. gadā ir maz ticams pieaugums un pārmērīga piedāvājuma pārsniegšana, cena ir būtiska jaunajā tirgū. Tie pārdevēji, kuriem ir īpašumi pārdošanai Barbadosā un kuri tirgū atrodas ilgu laiku, būtu labi piemēroti, lai atzīmētu cenas tirgū vai lai tie būtu ērti ilgtermiņā.

Pagājušajā gadā Barbadosā pārdoto nekustamo īpašumu pārdošanas apjoms samazinājās par 0.1%, kā rezultātā Barbadosa 25 gadu laikā reģistrēja savu viszemāko pārdošanas apjomu.

Saskaņā ar datiem 50% no pārdotajām īpašībām ir uzskaitītas tirgū 12 mēnešus vai mazāk, 72% - 24 mēnešus vai mazāk un aptuveni 90% 36 mēnešus vai mazāk. Tas ir acīmredzams, apsverot iespaidīgo pārdošanai paredzētā īpašuma inventarizācijas apjomu Barbadosā, kas ir palicis tirgū vairāk nekā piecus gadus un dažos gadījumos 10 gadus vai ilgāk.

Ar ievērojamu daudzumu krājumu tirgū, iespējams, ir pienācis laiks, lai pārdevēji sanāktu kopā, lai vispārēji atzītu, ka vecais tirgus ir pazudis un ka jaunais tirgus šeit paliek, vismaz tuvākajā nākotnē.

Barbadosas nekustamā īpašuma tirgus joprojām ir vājš, neskatoties uz uzlabotiem ekonomiskajiem apstākļiem un tūristu ieceļošanas reģistrāciju. Dzīvokļu īpašumu cenas Barbadosā, jo īpaši augstākās klases tirgū, joprojām ir par aptuveni 29% zemākas par maksimālo līmeni, kāds bija redzams pirms globālās krīzes. Darījumi ir vēsturiskā līmenī.

Slavenajā Rietumu krastā, kas galvenokārt pievērš uzmanību pārējiem bagātiem ārzemniekiem, pludmales dzīvokļu cenas 2018. gadā ir palielinājušās par 5%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tomēr šis skaitlis var būt maldinošs, ņemot vērā ārkārtīgi zemo pārdošanas apjomu gada laikā.

Barbadosā parasti nav ierobežojumu attiecībā uz ārvalstu īpašumtiesībām, izņemot formalitātes: nerezidentiem ir jāsaņem Barbadosas centrālās bankas atļauja, ja viņi vēlas iegādāties īpašumu pārdošanai Barbadosā. Tas ir pro forma, bet to nedariet, atceļot pirkumu.

Nekustamā īpašuma tirgus ir ļoti atkarīgs no ārvalstu pircējiem.

Barbadosa piesaista daudzus ārvalstu mājokļu pircējus. St James un St. Peter īpašības novērtē britu pircēji, savukārt Dienvidu krasta draudzes Kristus baznīcas īpašības piesaista amerikāņus un kanādiešus

  •  
    Pārcelšanās uz Barbadosu. Expatriate un dzīvo Barbadosā

      Ar šo skaisto sauli un šodienas vasaras dienām mēs nolēmām izmēģināt savu roku, lai atrastu unikālu valsti, kas spēj sniegt mūsu lasītājiem sapni, 365 dienas gadā. Šodien, patiesībā, mēs esam pārcēlušies uz mazo Antilu apgabalu, daudzu jauniešu galamērķi, kā arī uz pensionāriem, kuri vēlas baud ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 6582

PARDOŠANA Villa, Barbados, St James, St James, Sunset Crest

1,261,829.65EUR
PARDOŠANA
Villa

1200 m²
Šī trīs guļamistabu villa tika modernizēta un atjaunota 2008. gadā augstā līmenī un ir gatava darbam. Guļamistabā ir gaisa kondicionētājs, griestu ven...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB